Realizacja zamówienia


Realizacja zamówienia rozpoczyna się w momencie potwierdzenia rezerwacji produktu. Potwierdzenie rezerwacji przesyłane jest w e-mailu. W przypadku braku dostępności danego towaru zostaną Państwo o takiej sytuacji poinformowani. Podczas przekazania paczki do wysyłki, Klient informowany jest pocztą e-mailową. Wiadomość zawiera dane firmy spedycyjnej oraz numer listu przewozowego.

W okresie czternastu dni od dostarczenia zamówionego towaru drogą wysyłkową, Klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyny.

Termin realizacji zamówienia


Najczęściej zamówienia realizujemy w ciągu 24 godzin od momentu ich potwierdzenia. W szczególnych przypadkach realizacja zamówienia może przedłużyć się do maksymalnie 5 dni roboczych. Klient w każdej chwili ma możliwość śledzenia swojej przesyłki. Wymagane do tej czynności dane, otrzymuje e-mailem. Zamówienia złożone do godziny 15:00. Najczęściej są realizowane jeszcze tego samego dnia.

Sklep internetowy OKPC.pl zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia z przyczyn technicznych lub wyczerpania zapasów magazynowych.

Dostawa


Wszystkie zamówienia realizowane są wyłącznie za pośrednictwem firm kurierskich takich jak Schenker, UPS i Fedex ze względu na bepieczeństwo i szybkość realizacji zamówienia. Paczki wydawane są bezpośrednio z hurtowni do klienta końcowego. Nie posiadamy własnych magazynów.

Formy płatności


PRZELEW ON LINE 

Przelew on line to szybki, wygodny i całkowicie bezpieczny sposób płatności dla posiadaczy kont obsługujących płatności elektroniczne. Transakcje obsługiwane przez usługę internetową PayU.pl. Wszystkie informacje podawane w czasie dokonywania płatności są zakodowane iPayU bezpieczne dzięki zastosowaniu protokołu SSL. Więcej na temat bezpieczeństwa znajdziesz na stronie www.payu.pl.

POBRANIE

Płatność gotówką kurierowi.
Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz gotówką przy odbiorze przesyłki bezpośrednio kurierowi.

PRZELEW BANKOWY

Przelew jest to standardowa wpłata na konto bankowe. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowanie wpłaty. Standardowy przelew dociera do nas w czasie 12-48 godzin. Wpłaty dokonane na poczcie pojawiają się na koncie po upływie kliku dni.

Producenci

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Zamknij