Firma OKPC została założona w 2016 roku. Jako nowa firma na rynku staramy się w jak najlepszy sposób poprzez fachową obsługę klienta budować własną markę. Naszym celem jest sprzedaż komputerów i sprzętu komputerowego w konkurencyjnych cenach. Prowadzimy także serwis komputerowy i oferujemy usługi informatyczne na terenach Dolnego Śląska. Cel ten realizujemy poprzez przyjazną obsługę oraz profesjonalizm. Współpracujemy z największymi hurtowniami w Polsce.


       W naszej firmie otrzymasz rozwiązanie sprzętowe odpowiednie dla Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

       Oferujemy gotowe konfiguracje sprzętowe jak i również realizujemy dowolne, indywidualne zestawy. 


 

Oferujemy:

  • Sprzedaż poprzez Internetowy sklep komputerowy - OKPC.pl - Komputery
     
  • Profesionalny serwis komputerowy
     
  • Usługi informatyczne na terenach powiatu jaworskiego, kamiennogórskiego i jeleniogórskiego.
    Naszym atutem jest profesjonalne wsparcie serwisowe oraz pełne zaangażowanie w to co robimy ponieważ komputery to nasza pasja. Przy stałej współpracy z naszą firmą udzielamy korzystne rabaty na sprzęt komputerowy i usługi informatyczne.

 

Sprzedaż komputerów i sprzętu komputerowego
Dysponujemy szerokim asortymentem w zakresie komputerowym. Oferujemy: komputery, laptopy, podzespoły: płyty główne,procesory, karty graficzne, dyski HDD/SSD, napędy, obudowy, zasilacze, monitory, uchwyty,do monitorów i TV, projektory, ekrany projekcyjne, drukarki, nośniki danych, powerbanki, gry.Akcesoria: klawiatury, myszki, podkładki, głośniki,słuchawki, mikrofony, kamerki, huby USB.Materiały eksploatacyjne: tonery, tusze.
Naprawa, serwis laptopów
Dokładne sprawdzanie oraz naprawa laptopów przy użyciu specjalistycznego sprzętu oraz oprogramowania.
Montaż, naprawa komputerów stacjonarnych (PC)
Naprawiamy, modernizujemy oraz składamy komputery stacjonarne od wersji budżetowych do tych dla najbardziej wymagających użytkowników

 

   Uczestniczy w różnych programach zbierania wiarygodnych i zaufanych opinii aby nasi Klienci nie mieli wątpliwości co do rzetelności naszych usług. Uczestniczmy w programie "Wiarygodne opinie" na okazje.info, "Zaufane opinie" na ceneo.pl oraz "Słucham swoich klientów" w opineo.pl. Oczywiście także posiadamy recenzje na portalu społecznościowym Facebook.

Opinie o Okpc.pl na Opineo.plOpinie o Okpc.pl na Opineo.plOkazje.info


Producenci

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz sklep może działać lepiej. Dowiedz się więcej

Zamknij